Kontakt

E-post: info@tervisecatering.ee
Tel: +372 5865 0402 (kontor)
Tel: +372 6075 002 (köök)

Tervise Catering OÜ

Reg.nr. 12636754
SEB  IBAN: EE471010220230350222
Juriidiline aadress: Peterburi tee 66, Tallinn, 11415
Kontor | Köök | Ladu: Peterburi tee 66, Tallinn, 11415

Tervise Catering

 


Andrus Tanni
Tervise Catering OÜ juhatuse liige

Andrus Tanni

E-post: andrus@tervisecatering.ee
+372 5597 4771

Ragnar Bamberg
Peakokk

Peakokk Ragnar Bamberg

E-post: ragnar@tervisecatering.ee
+372 5647 6328

Kersti Lutus
Müügijuht

Kersti Lutus

E-post: kersti@tervisecatering.ee
+372 5865 0402

Ruti Karilaid
Personalijuht / Padise Kastelli projektijuht (lapsehoolduspuhkusel)

Ruti Karilaid

 
 

Gerly Sauka
Projektijuht

Gerly Sauka

E-post: gerly@tervisecatering.ee
+372 5552 3173

Jaanika Müür
Projektijuht

Jaanika Müür

E-post: jaanika@tervisecatering.ee
+372 5594 0059

Toomas Eimla
Projektijuht

Toomas Eimla

E-post: toomas@tervisecatering.ee
+372 522 0788

Tõnis Vaikmaa
Catering’i juht

Tonis Vaikmaa

E-post: tonis@tervisecatering.ee
+372 5661 0956

Argo Kuusik
Ostuspetsialist

Argo Kuusik

E-post: argo@tervisecatering.ee
+372 5621 9513

Riina Busen
Müügijuht

Riina Busen

E-post: riina@tervisecatering.ee
+372 520 8821

Britta Pärn
Müügispetsialist

Britta Pärn

E-post: britta@tervisecatering.ee
+372 5865 0402

Sander Tui
Projektijuht

Sander Tui

E-post: sander@tervisecatering.ee
+372 5306 0280

Eivi Edermaa
Projektijuht (lapsehoolduspuhkusel)

Projektijuht Eivi Edermaa

 
 

Liisu Rebane
Projektijuht

E-mail: liisu@tervisecatering.ee
+372 5563 5775