Meeskond

Tervise Catering on kui ühtehoidev pere, mille igal liikmel on oma kindel roll ja kohustused. Tänu pikaajalisele kogemusele on meie meeskond harjunud toitlustamisele loovalt ja julgelt lähenema. Tervise Cateringi jaoks on klientide erisoovid igati teretulnud ja nende parimal moel elluviimine on meile põnevaks väljakutseks.

Meil on rõõm esitleda Teile oma toredat ja professionaalset tiimi.

Andrus Tanni

Andrus Tanni
Juhatuse liige

Andrus on Tervise Cateringi üks asutajatest. Firma loovjuhina vastutab ta klientide soovide loova täitmise ja sündmuste visuaalse poole eest. Toidu valmistamine on Andruse suur kirg, õppinud kokana võib teda sageli köögist leida. Kevadel ja suvel käib igal võimalusel turul kohalikku ja värsket toorainet uudistamas. Reisimine insprireerib teda ja annab uusi lahedaid ideid. Andrus on aktiivne ja püüab võimalusel erinevatel üritustel ka ise kohal olla ning asjadel silma peal hoida.

Tõnis Vaikmaa

Tõnis Vaikmaa
Cateringi juht

Tõnis on üks Tervise Cateringi loojatest. Toitlustusäri on olnud tema elu lahutamatu osa enam kui 10 aastat. Nõudlik nii enda kui meeskonna suhtes. Tõnise kohustuste hulka kuulub cateringi igapäevatöö korraldamine ja organiseerimine. Leiab alati aja, et inimesi kuulata ning nõu ja jõuga aidata. Pingelistel hetkedel hoiab läbi huumori töötajatel tuju üleval. Talle meeldib väga reisida ja erinevates maades kohaliku toidukultuuriga tutvuda.

Peakokk Ragnar Bamberg

Ragnar Bamberg
Peakokk

Iga toitlustaja on oma peakoka nägu. Ragnar on see, kes seob taldrikul tervikuks kvaliteetse tooraine, toiduvalmistamise oskused ja moodsa köögi masinavärgi. Tema taktikepi all valmivad ka kõige keerulisemad road mängleva kergusega. Tema tõsise oleku taga peitub väga hea huumorimeel. Ragnar läheneb toidule loovalt ja suudab erinevaid koostisosi kokku sobitades luua alati midagi põnevat ning erilist.

Argo Kuusik

Argo Kuusik
Müügijuht

Tervise Cateringi pesamuna. Argo alustas Tervise Cateringis kokana. Tänasel päeval vastutab ta sisseostetava kauba ja retseptikaartide loomise eest. Argo on töökaaslaste hulgas hinnatud kui IT-guru, kelle poole saab alati arvutialastes küsimustes pöörduda. Ikka ja jälle kostub köögist head muusikat ja laulmist, mis tähendab vaid üht – Argo on kohal.

Sander Tui

Sander Tui
Projektijuht

Väljend „mees nagu orkester“ sobib Sandri iseloomustamiseks suurepäraselt. Ta on alati kohal ja olemas, vahel tundub nagu ta ei käikski ära. Väga hea huumorisoonega ja kahe armsa poisikluti isana väga hooliv ka oma töökaaslaste vastu. Esmaspäeva õhtuti võib leida Sandri võrkpalliplatsilt.

Kristjan Umalas
Müügijuht

Liisu Rebane

Liisu Rebane
Projektijuht

Kristel Velling
Projektijuht