Uudised

Tervise Cateringi suvehooaeg 2017

Tervise Cateringi suvehooaeg 2017 on selleks aastaks läbi ja selle tõestuseks on valminud ka meeleolukas video.
Vaata ja naudi seda koos meiega.

 

Nädalalõpp Tervise Cateringiga

Selles põnevas videos on hea võimalus piiluda meie nädalalõpu ürituste telgitagustesse. Saa osa sellest, milliseid toimetusi me suure rõõmuga iga päev teeme ning liigu Tervise Cateringi meeskonnaga ühelt ürituselt teisele… Meile meeldivad meie tööd-tegemised, meie toredad kliendid ja hea meelega näitame teile ühe nädalalõpu ürituste ettevalmistusi.

Video: Taavi Vaikmaa

 

Armastus käib kõhu kaudu

Talviselt romantiline mets, lumiste puude vahelt piiluv päike, praksuv lõke ja kuumad tunded…
Keset südatalve pöördus meie poole üks julge ja erilise ideega noormees ning kuuldes tema lahedast mõttest, tõdesime taaskord, et ainult taevas on piiriks.
See eriline ja romantiline hetk soojendas lisaks värskelt kihlunutele ka kõikide kohapeal olnute südameid.
Armastus käib ju kõhu kaudu.

Õdusa miljöö eest hoolitses: AGT Stuudio
Erilised hetked jäädvustas: Annika Metsla
Hõrgud toidud valmistas Tervise Cateringi peakokk Ragnar

 Tervise Catering

 

Uued tuuled köögipoolel

Hea toidu sõber, meil on rõõm tutvustada Sulle Tervise Cateringi uut peakokka Ragnar Bamberg´i. Ragnar on oma ala tõeline professionaal, kelle jaoks on toiduvalmistamine ühtaegu nii hobi kui ka töö. Talle meeldib erinevaid tooraineid ja maitseid miksida ning läbi katsetamise leida see üks ja täiuslik kooslus. Menüüvalikus lähtub kolmest peamisest märksõnast: hooajalisus, tervislikkus ja kvaliteet.

Tema tõsise ja rahuliku loomu all on peidus väga loov ja hea huumorimeelega inimene, kes naudib köögieluga kaasnevat adrenaliini ja köögis toimetamise mõnusat saginat. Ta on veendunud, et süüa tuleb valmistada hea tujuga. Ragnar on hea meeskonnamängija ja peab ülimalt oluliseks tiimi omavahelist sünergiat.  Meie igatahes oleme õnnelikud, et meie meeskonda on lisandunud oma ala professionaal, kelle käe all valmivad imeliselt maitsvad toidud.

Maitsvate kohtumisteni!

Ragnar Bamberg – Tervise Cateringi peakokk

 

Peokoht Padise Kastell

Korralda oma pidu Padise Kastellis

Padise Kastell on Padise mõisa endine tallihoone, mis asub XIII sajandist pärit Padise kloostri vahetus läheduses (45 km kaugusel Tallinnast). Suure pühendumusega renoveeritud peokoht on salapärase ja erilise miljööga. Ajaloohõnguline ja romantiline kastell on suurepärane koht meeldejääva sündmuse korraldamiseks kuni 100-le külalisele. Kastelli avar peosaal ja kõrval asuv väiksem saal võimaldavad korraldada nii a la carte kui buffee-stiilis toitlustusega pulmapidusid. Suurepäraseid maitseelamusi pakub Tervise Catering.

Meeleldi ulatame ka abikäe lisateenuste organiseerimisel, nt ruumide ja registreerimise, paiga kaunistamine, heli- ja valguslahendus, õhtujuhi, bändi jt leidmisel.

 

Kauneid jõule!

Head sõbrad! Aasta 2014 on olnud meie jaoks väga põnev ning elamusterohke.

Tervise Cateringi perekond tänab kõiki kliente, koostööpartnereid ja sõpru ning läheb natukeseks puhkama.

Kohtume uuesti 5. jaanuaril!

image001

 

1 2