Meeskond

Tervise Catering on kui ühtehoidev pere, mille igal liikmel on oma kindel roll ja kohustused. Tänu pikaajalisele kogemusele on meie meeskond harjunud toitlustamisele loovalt ja julgelt lähenema. Tervise Cateringi jaoks on klientide erisoovid igati teretulnud ja nende parimal moel elluviimine on meile põnevaks väljakutseks.

Meil on rõõm esitleda Teile oma toredat ja professionaalset tiimi.

Juhatuse liige Andrus Tanni

Andrus Tanni
Tervise Catering OÜ juhatuse liige

Andrus on Tervise Cateringi üks asutajatest. Firma loovjuhina vastutab ta klientide soovide loova täitmise ja sündmuste visuaalse poole eest. Toidu valmistamine on Andruse suur kirg, õppinud kokana võib teda sageli köögist leida. Kevadel ja suvel käib igal võimalusel turul kohalikku ja värsket toorainet uudistamas. Reisimine insprireerib teda ja annab uusi lahedaid ideid. Andrus on aktiivne ja püüab võimalusel erinevatel üritustel ka ise kohal olla ning asjadel silma peal hoida.

Peakokk Ragnar Bamberg

Ragnar Bamberg
Peakokk

Iga toitlustaja on oma peakoka nägu. Ragnar on see, kes seob taldrikul tervikuks kvaliteetse tooraine, toiduvalmistamise oskused ja moodsa köögi masinavärgi. Tema taktikepi all valmivad ka kõige keerulisemad road mängleva kergusega. Tema tõsise oleku taga peitub väga hea huumorimeel. Ragnar läheneb toidule loovalt ja suudab erinevaid koostisosi kokku sobitades luua alati midagi põnevat ning erilist.

Projektijuht Sander Tui

Sander Tui
Projektijuht

Väljend „mees nagu orkester“ sobib Sandri iseloomustamiseks suurepäraselt. Ta on alati kohal ja olemas, vahel tundub nagu ta ei käikski ära. Väga hea huumorisoonega ja kahe armsa poisikluti isana väga hooliv ka oma töökaaslaste vastu. Esmaspäeva õhtuti võib leida Sandri võrkpalliplatsilt.

Eivi Edermaa
Projektijuht (lapsehoolduspuhkusel)

Eivi alustas Tervise Cateringis tööd müügijuhina, kuid õige pea selgus, et ta ei ole oma natuurilt siiski nn kontoriinimene. Teda huvitas väga projektijuhi töö põnevus ja liikuvus, ta võtab iga uut projekti kui uut väljakutset. Ühtviisi vastutustundega suhtub ta nii kergesse kohvipausi kui suure inimeste arvuga gala-õhtusööki. Kui tuleb ette ootamatuid olukordi, ei kaota ta kunagi pead, vaid leiab kiiresti igale probleemile lahenduse. Parimaks motivaatoriks on kordaläinud üritus ja rahulolevad kliendid. Kuna ta annab endast alati 100%, siis ootab ta seda ka teistelt. Inimestes hindab väga positiivsust ja rõõmsameelsust.
Vabal ajal meeldib Eivil kinos käia, veeta aega sõpradega ja avastada uusi ning huvitavaid söögikohti. Suurimaks kireks peab ta aga reisimist.

Liisu Rebane
Projektijuht

Cateringi juht Tõnis Vaikmaa

Tõnis Vaikmaa
Catering’i juht

Tõnis on üks Tervise Cateringi loojatest. Toitlustusäri on olnud tema elu lahutamatu osa enam kui 10 aastat. Nõudlik nii enda kui meeskonna suhtes. Tõnise kohustuste hulka kuulub cateringi igapäevatöö korraldamine ja organiseerimine. Leiab alati aja, et inimesi kuulata ning nõu ja jõuga aidata. Pingelistel hetkedel hoiab läbi huumori töötajatel tuju üleval. Talle meeldib väga reisida ja erinevates maades kohaliku toidukultuuriga tutvuda.

Ostuspetsialist Argo Kuusik

Argo Kuusik
Müügijuht

Tervise Cateringi pesamuna. Argo alustas Tervise Cateringis kokana. Tänasel päeval vastutab ta sisseostetava kauba ja retseptikaartide loomise eest. Argo on töökaaslaste hulgas hinnatud kui IT-guru, kelle poole saab alati arvutialastes küsimustes pöörduda. Ikka ja jälle kostub köögist head muusikat ja laulmist, mis tähendab vaid üht – Argo on kohal.

Projektijuht Gerly Sauka

Gerly Sauka
Projektijuht (lapsehoolduspuhkusel)

Gerly jaoks ei ole olemas võimatuid olukordi. Tema sõnavarast puuduvad sellised väljendid nagu ei saa, ei oska. Alati väga positiivne ja särav ning meeletult töökas. Gerly armastab oma tööd ja seda panevad tähele kõik, kellega ta kokku puutub. Vabal ajal armastab küpsetada ja jooksmas käia. Ei ole harvad juhud, kui Gerly tuleb tööle koos magusate üllatustega töökaaslastele. Hapra naisterahvana ei ole tema jaoks ka bussiroolis olemine ületamatu katsumus, vajadusel hüppab rooli ja sõidab sinna, kuhu parasjagu vaja.

Kristjan Umalas
Müügijuht

Kristel Velling
Projektijuht